Den Store Sjakk & Øl Turneringen 2015!

978xFørstkommende lørdag (3. oktober) kl.19.00 arrangeres Den Store Sjakk & Øl Turneringen 2015 i Bjørklundveien 1. I den forbindelse er vi utrolig stolte over å kunne fortelle at selveste GM Jon Ludvig Hammer har takket ja til å delta under årets happening. GM Hammer vil delta i selve turneringen, men også ha et eget opplegg først, der han går igjennom partiet som han vant mot kongen av sjakk, GM Magnus Carlsen tidligere i år under Norway Chess. Vi håper flest mulig i Sortland Sjakklubb ønsker å delta på dette opplegget. Det blir fantastisk bra, og det er naturligvis gratis for klubbens medlemmer!!

Påmelding til arrangementet kan gjøres på e-post (hakon.natvig@vkbb.no) til Håkon T. Natvig eller via turneringsservice.

Vel møtt til en heidundrende aften!