Grasrotandelen 2020

Sortland Sjakklubb kan i likhet med andre sjakklubber prise seg lykkelig over Grasrotandelen. Året 2020 ble et virkelig innbringende år med hele 46757 skattefrie kroner inn på kontoen. I 3. periode ble det spilt inn hele 20858 kroner til klubben! Sammenligner vi 2020 med 2019 så har vi en oppgang på hele 18188 kroner. I tillegg har vi økt antall støttespillere med hele 17 stykker (fra 42 til 59).

Slipper å betale kontingent

Grasrotandelen er en god og sikker inntektskilde for klubben. Derfor har vi de siste par årene tilbydd medlemmene å verve nye støttespillere og med det slippe å betale kontingent. I år har trenger du bare verve 2 stykker, noe vi vet at flere av klubbens medlemmer sikter seg inn på. Er du en av de som fikser det? Da tar du kontakt med oss slik at vi kan registrere det i systemene våre.

Sortland Sjakklubb ønsker å takke alle som støtter oss via Grasrotandelen! Pengene kommer godt med og bidrar til et rikt- og mangfoldig sjakkmiljø på Sortland og i Vesterålen. Vi oppfordrer til ansvarlig spill!

Aktuelle lenker:

Vervemateriell til Grasrotandelen
Oversikt over inntekter per år
Grasrotandelen hos Norsk Tipping
Sortland Sjakklubb på 7. plass i Sortland kommune (+sak)